Redüktör Bakım Hizmeti

Montaj Süpervizörlük

İşletmenizdeki büyük ve kritik redüktörlerin montajı ve periyodik bakımları sırasında; konusunda uzman süpervizörlerden destek alarak erken arızaların yaşanmasını önleyin. Markadan bağımsız olarak her türlü ağır seri (değirmen, fırın, turbo kompresör, jeneratör uygulamalarının redüktörleri vb.) redüktörünüz için periyodik bakım hizmetini, LUFKIN - Part of GE Oil & Gas garantörlüğü altında sizlere sunuyoruz.

Periyodik bakım sırasında tespitleri, yağ analizi, görsel muayene, endoskopi ve vibrasyon ölçümü ile yapıyoruz. Tespit edilen arızalara ise yerinde ya da Fransa’da bulunan LUFKIN üretim ve tamir tesisinde müdahale ederek sizlere çözüm sunuyoruz.

Dişli Tamiri

Büyük ve pahalı redüktörlerinizi değiştirdikten sonra tamir ettirin, yedek olarak değerlendirin.

İşletmenizde çalışan ağır seri (20 kNm üzeri tork değerleri) redüktörleri, hiçbir bağlantı özelliğinde (ayak ölçüleri, montaj cıvatalarının konumları, mil merkez mesafeleri, giriş-çıkış devirleri, minimum tork değerleri gibi) değişiklik yapmanıza gerek kalmadan, yeniden üretim ile değerlendirme imkanı sunuyoruz.

Ölçümlerimizi sizlerin sağlayacağı çizimlerden yapabileceğimiz gibi, portatif 3D kontrol cihazımız ile yerinde ölçü alma işlemi de yapabiliriz.

Dış hatları eski redüktörünüz ile aynı olacak ancak, içeride çalışan dişli grubunu özgün tasarımımız ile geliştirerek sizlere daha güvenilir ve uzun ömürlü bir redüktör olarak teslim edebiliriz. Gerekli iyileştirme ve tamir işlemlerini tesislerimizde yaparak, kompakt tasarım prensibiyle tüm enstrümanlar (vibrasyon sensörleri, eşanjör, yağlama sistemi, destek ekranları vb.) yerleştirilmiş olarak kolay devreye alma çözümleri sunuyoruz.

Böylelikle, acil bir ihtiyaç durumunda işletmenizin uzun süre durmasını engelleyecek, yedekleme işini de çözmüş olacağız.

Eksen Ayar ve Raporlama Hizmeti

Kaplin ve Kayış - Kasnak Ayarları Kayış ya da kaplin ayarsızlığı…

Detay
Rulman Tamir Hizmeti

Bütçenizi gözetmek ve daha düşük karbon emisyonu için siz de rulman…

Detay
Elektrik Motoru Tamiri ve Statik Testler

Arızalanan büyük elektrik motorlarınızın tamir işlemlerini güvenilir, konusunda…

Detay
Eğitim

Mühendisler için Rulmanlarda Bakım ve Yağlama Teknikleri Eğitimi …

Detay